Η Συνέλευση του Τμήματος Γεωπονίας της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών με βάση την υπ’ αριθμ. 6/6-8-2019 απόφαση της προσωρινής Συνέλευσης του Τμήματος και την υπ’ αριθμ. 7/10-9-2019 απόφασή της, αποφάσισε, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 7 του άρθρου 29 του ν. 4009/2011 (Α’ 195), όπως ισχύουν, την πρόσληψη Ακαδημαϊκών Υποτρόφων κατόχων διδακτορικού … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πρόσληψη Ακαδημαϊκών Υποτρόφων για τις ανάγκες των Π.Π.Σ Τμήματος Γεωπονίας Πανεπιστημίου Πατρών και Τεχνολόγων Γεωπόνων του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας και ήδη Πανεπιστημίου Πατρών.